Ing. Petr Koutecký, Ph.D.

Petr na cestách

Narodil jsem se v Českých Budějovicích, kde jsem také odmaturoval na SPŠ v oboru elektrotechnika. Následovalo několik let vysokoškolských studií softwarového oboru, doplněno studiem dopravního oboru na ČVUT v Praze a rozšiřování odborných znalostí. Tehdy jsem netušil, kde Chýně leží, ale seznámení se s manželkou v roce 2013 mne přivedlo k tomu vyhledat si více informací o naší rychle se rozvíjející obci.

Když jsme pak společně hledali místo pro bydlení, snad náhoda tomu chtěla, že jedna nabídka byla i zde v Chýni, kam jsme se v roce 2017 přestěhovali natrvalo. Ani po letech této volby nelitujeme. Již před stěhováním jsem často navštěvoval zasedání zastupitelstva obce, zajímal se o aktuální problémy (např. nedostatečná kapacita vody či změna územního plánu), navrhoval drobná vylepšení a postupně se v problematice začínal orientovat. V následujícím volebním období v tom plánuji pokračovat, a proto si velice vážím možnosti podpořit dynamický tým ESO svou kandidaturou. Vzhledem ke svému profesnímu zaměření bych se rád věnoval především technickým oblastem (technické služby, odpady, e-government).

Rád cestuji a při tom mimo jiné sbírám inspiraci pro řešení obecních otázek. Věnuji se běhu na kratší vzdálenosti (žádný ultramaratonec), nepohrdnu jízdou na inline bruslích. Kromě práce v oboru, která mne naplňuje svojí rozmanitostí a přináší mi stále nové výzvy, se ve volném čase věnuji péči o náš dům. Společně s manželkou se rádi podíváme na kvalitní film. Vyhledávám společnost pozitivně naladěných lidi a dobré jídlo (miluju pravou neapolskou pizzu, „vepřo-knedlo-zelo“ nebo výtečné dezerty) od mé ženy.


Oblíbený citát:

Velké okamžiky rodí velké příležitosti.

Nikola Tesla

Zpět na přehled kandidátů