Mgr. Anna Chvojková

Mgr. Anna Chvojková

41 let, bez politické příslušnosti, starostka obce Chýně

Profesí projektová manažerka pro oblast lidských zdrojů a evropských dotací. V Chýni žije od roku 2009, o dění v obci se zajímala od prvopočátku po nastěhování. V současné době pracuje na pozici starostky obce Chýně. Zároveň je členkou předsednictva Sdružení Místních Samospráv Středočeského kraje a řady mezirezortních pracovních skupin k tématům rozvoje obcí a vzdělávání. Je vdaná a má dvě děti. Nejraději relaxuje u kreativní tvorby (šití, pečení, hraní s dětmi) a v ženských kruzích.

Více ...

 

Marcela Czerwinski

Marcela Czerwinski

48 let, bez politické příslušnosti, místostarostka obce Chýně

Žije v Chýni od roku 2009. Od prvního roku se podílela na spolkovém a kulturním dění v obci. Ve funkci uvolněné místostarostky dohlíží mimo jiné na provoz a rozšíření čistírny odpadních vod, rozšiřování dálkových odečtů vodoměrů. Dále má na starosti provoz sportovní haly a dětské skupiny. Organizuje kulturní akce, pečuje o veřejná prostranství a zeleň. V těchto činnostech by ráda pokračovala a přispěla tak ke spokojenému životu našich občanů.

Více ...

 

Ing. Zdeněk Vajnlich

Ing. Zdeněk Vajnlich

41 let, bez politické příslušnosti, ekonom

Od roku 2016 žije ve staré Chýni. Pracuje jako daňový konzultant v oblasti mezinárodní  problematiky daně z přidané hodnoty (DPH). Je ženatý a má 3 děti. Rád cestuje a volný čas věnuje dětem a sportu (volejbal, tenis, lyže).

V Chýni působí jako dobrovolný hasič a od roku 2018 je členem Zastupitelstva obce Chýně a Rady. Jako radní je i členem Finančního výboru.

Více ...

 

Mgr. Veronika Brunhofer

Mgr. Veronika Brunhofer

41 let, bez politické příslušnosti, právnička

V Chýni žije od roku 2013, a to ve "staré obci". V letech 2015 - 2016 působila jako právní zástupce obce Chýně, do ledna 2017 byla členkou přestupkové komise obce. Od roku 2018 se podílí na rozhodování a řízení obce jako její zastupitelka a také jako radní. Zároveň od roku 2020 působí jako delegátka sněmu Svazku obcí Chýně - Hostivice, který byl založen za účelem výstavby nové základní školy v lokalitě Pod Horou.
Je vdaná a má 2 děti a psa. Mezi její koníčky patří cestování, četba knih, sport (lyže, brusle, běh), dobré jídlo a dobrá káva.

Více ...

 

Ing. Jindřich Krátký

Ing. Jindřich Krátký

41 let, bez politické příslušnosti, programátor

Žije v Chýni od roku 2012. Pracuje jako OSVČ programátor v oblasti datové analýzy. Je ženatý, má dvě děti a psa. Jak mu to čas dovolí, tak se rád věnuje lyžování, turistice či jízdě na motorce. Velkou vášní je také dobrá káva, na kterou je čas vždy.

Více ...

 

Ing. Šárka Voldřichová

Ing. Šárka Voldřichová

31 let, bez politické příslušnosti, stavební inženýr

V Chýni žije od roku 2018 v lokalitě V Roklích. Pracuje jako projektový a cenový manažer ve stavební společnosti zaměřující se na řízení projektů, projektovou a inženýrskou činnost. Mezi její zájmy patří zahrada, sport, divadlo, hudba, hry a mnoho dalšího.

Více ...

 

Dr. rer. nat. Lukáš Palatinus

Dr. rer. nat. Lukáš Palatinus

45 let, bez politické příslušnosti, vědecký pracovník

Pracuje na Fyzikálním ústavu Akademie věd ČR, kde se věnuje fyzice pevných látek. V Chýni žije od roku 2009, bydlí na Hlavní ulici. Je zastupitelem a členem finančního výboru. Mezi jeho koníčky patří sport (kolo, florbal), aktivní "muzicírování" (kytara, housle, zpěv), astronomie, a když čas dovolí, vysokohorská turistika. Je ženatý a má tři děti.

Více ...

 

Mgr. Miroslav Sága, MBA

Mgr. Miroslav Sága, MBA

50 let, bez politické příslušnosti, manažer

Žije v Chýni - Hájích od roku 2006. Celou kariéru působí v manažerských pozicích v bankách a pojišťovnách. Posledních osm let je i neuvolněným zastupitelem za ESO Chýně a členem finančního výboru. Zajímá se o historii Chýně, s jeho články se můžete pravidelně setkávat v Chýňském zpravodaji. Už jedenáct let pro zájemce organizuje společně s Ondřejem Jelínkem Chýňskou padesátku - komentované zimní historicko-vlastivědné pochody se zajímavostmi o Chýni.

Více ...

 

Ing. Petr Koutecký, Ph.D.

Ing. Petr Koutecký, Ph.D.

36 let, bez politické příslušnosti, systémový inženýr

Zabývá se výzkumem a vývojem v oblasti zabezpečovacího zařízení pro železnici/metro v soukromém sektoru. Na Fakultě dopravní ČVUT tento obor vyučuje. Společně s manželkou žije v Chýni od roku 2017 v lokalitě Opatovka. Mezi jeho záliby patří cestování, běh, inline brusle. Má rád pozitivní lidi a dobré jídlo.

Více ...

 

Markéta Literáková, DiS.

Markéta Literáková, DiS.

35 let, bez politické příslušnosti, v současnosti na rodičovské dovolené

V Chýni žije od roku 2019 v lokalitě Opatovka. V současnosti je na rodičovské dovolené. Je spoluzakladatelkou dvou anglických outdoorových školek v Praze, ve kterých působí na pozici provozní manažerky. Je vdaná a má 2 děti. Mezi její záliby patří sport (chůze, kolo, plavání), cestování, divadlo a četba.

Více ...

 

kpt. v. v. Mgr. Jan Pistorius

kpt. v. v. Mgr. Jan Pistorius

49 let, bez politické příslušnosti, policista ve výslužbě

Žije v Chýni na Vyhlídce od roku 2014. U policie působil 25 let a do výsluhy odešel jako kapitán u Ochranné služby. V současnosti se připravuje na práci řidiče záchranáře u Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. Je ženatý a má dvě dcery.

Více ...

 

Ing. Tomáš Beňa

Ing. Tomáš Beňa

54 let, bez politické příslušnosti, strojní inženýr

Žije v Chýni - Hájích od roku 2006. Šestým rokem pracuje jako vedoucí oddělení provozního na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Je ženatý a má dvě děti.

Více...

 

doc. Ing. Aleš Jíra, Ph.D.

doc. Ing. Aleš Jíra, Ph.D.

42 let, bez politické příslušnosti, učitel na VŠ

Žije na rozhraní mezi starou a novou Chýní od roku 2015. V současnosti pracuje jako vysokoškolský pedagog na Stavební fakultě ČVUT v Praze se zaměřením na teorii konstrukcí a materiálů. Je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří zejména tenis, horské kolo a fotbal.

Více ...

 

Mgr. Petra Šmejkalová

Mgr. Petra Šmejkalová

40 let, bez politické příslušnosti, učitelka na ZŠ

V Chýni žije od roku 2006, pracuje jako učitelka 1. stupně ZŠ. Nyní je na mateřské dovolené. Jejím koníčkem je na prvním místě rodina, potom když čas dovolí, se ráda věnuje hudbě, zahradě a přírodě.

Více...

 

Petr Procházka

Petr Procházka

49 let, bez politické příslušnosti, OSVČ

V Chýni žije od narození. V současné době provozuje společnosti Parkoviště u letiště a Moštárnu v Chýni. V minulosti pracoval ve firmě FIC s.r.o. jako vedoucí směny. Je ženatý a má 2 děti. Mezi jeho zájmy patří cestování, turistika, zahrada a rodina.

Více...