Ing. Šárka Voldřichová

Pocházím z Prahy, kde jsem vystudovala gymnázium a následně Stavební fakultu na ČVUT. Během studia a po jeho ukončení jsem pracovala ve studovaném oboru, který není jen mou prací, ale zároveň i koníčkem. Mezi mé záliby dále patří sport (volejbal, ferraty, plavání), práce na zahradě, výlety, filmy, hry všeho druhu a také si nenechám ujít zajímavý koncert či festival. V Chýni žiji s partnerem a máme velmi akční fenku australského ovčáka.

Ač pocházím z Prahy, nepovažuji se za typického Pražáka. Od narození jsem žila v okrajové části Prahy, která tvořila samostatný celek s veškerou potřebnou občanskou vybaveností, takže do Prahy jsme vlastně jezdili spíše na výlet. Následně jsem se přestěhovala na sídliště do 14ti podlažního bytového domu, kde jsem zjistila, že toto není styl života pro mě. V roce 2018 jsme s partnerem začali hledat vlastní prostor pro bydlení a po mnoho prohlídkách jsme narazili na domek v Chýni. A jak tomu již v dnešní době bývá, museli se rychle rozhodnout. A my se tedy velmi rychle a poměrně snadno rozhodli, že zde chceme žít.

Brzy po nastěhování do Chýně jsem se začala zajímat o chod obce. S paní starostkou jsem se seznámila na pravidelné akci pro veřejnost „Čaj se starostkou" a její přehled, zápal a hlavně vize pro obec mě nadchly. Během 4 let co v Chýni žiji, vidím, jak se Chýně mění, jaké jsou potřeby a požadavky občanů a samotné obce. Co je pro mne důležité je to, že současné vedení obce chce a hlavně řeší ať už aktuální tak dlouhodobé problémy a posouvají obec dál. S tímto přístupem souhlasím a velmi ráda bych se chtěla aktivně podílet na dalším rozvoji naší obce.


Zpět na přehled kandidátů