Ing. Zdeněk Vajnlich

Narodil jsem se před téměr 42 lety ve východočeském Ústí nad Orlicí. Když jsem byl malý, naše rodina se přestěhovala do Prahy. Po úspěšném absolvování VŠE se mi naskytla příležitost pracovat v zahraniční daňově-poradenské společnosti v Irsku v oblasti mezinárodního poradenství pro DPH. V Dublinu jsem strávil 3,5 roku, abych poté odešel zakládat konzultační oddělení pro tuto firmu do New Yorku. Zde jsem také pár měsíců po příjezdu poznal svoji ženu Holly. Po narození dvojčat jsme společným rozhodnutím dospěli k závěru, že pro děti bude lepší vyrůstat v Čechách. K návratu do Čech nás také přiměly rodinné důvody. V Chýni jsem vlastnil pozemek a tak volba, kde se po návratu usadit, byla jasná. Než jsme dostavěli dům, narodilo se nám třetí dítko a od ledna 2016 bydlíme v Chýni.

Ve firmě mi pracovně vyšli vstříc a umožnili pracovat z domova. Manželka Holly se úspěšně etablovala v chýňské základní škole a jako rodilý mluvčí vyučuje angličtinu.

Jsme nesmírně rádi za to, že jsme v Chýni našli úžasné zázemí a skvělou komunitu přátel, které považujeme za součást naší rodiny. Právě takto jsme se seznámili i se členy uskupení ESO, které jsem se rozhodl při posledních volbách aktivně podpořit. Od roku 2018 jsem Zastupitel a Radní a snažím se aktivním způsobem pomoci Chýni v jejím rozvoji.

Ať již jako dobrovolný hasič, kdy jsme připraveni pomoci kdykoli je to potřeba, tak i jako fotbalový trenér malých dětí, člen Klubu rodičů při ZŠ/MŠ nebo jako spoluorganizátor charitativních sbírek pro Azylové domy / Charitativní organizace chci pomáhat v místě, kde žiju.

Rád bych se i nadále podílel na aktivním rozvoji Chýně, spoustu práce a projektů máme za sebou, ale je tu nespočet nových projektů a výzev, kterými bych se chtěl zabývat.


Zpět na přehled kandidátů