Marcela Czerwinski

Marcela Czerwinski Pocházím z Nového Města pod Smrkem v severních Čechách, kde jsem po absolvování ekonomické školy v Liberci zastávala funkci sekretářky starosty a místostarosty města. Od chalupářů z Prahy jsem náhodou dostala tip na volné místo v začínající firmě DATART, která měla tehdy asi 20 zaměstnanců. V této společnosti, na různých pozicích, pracuji již 24 let a nyní zajišťuji podporu pro 42 prodejen v ČR.

Když jsme s manželem zakládali rodinu, chtěli jsme dětem umožnit volnost a možnost běhat po vsi s kamarády. Rozhodli jsme se proto koupit malý dům ve staré části Chýně. Žijeme zde již třináctým rokem a užíváme si všech výhod života na vesnici. Bydlíme v místě, kde skvěle funguje sousedská pospolitost. To nás na životě tady nejvíce těší a velice si toho vážíme, protože v dnešní uspěchané době to není samozřejmostí.

Mezi mé největší záliby patří naše děti, rodina a focení a kulturní život. Ráda se angažuji na dětských dnech, rybářských závodech i školních akcích. Práce s lidmi mě nabíjí a dělá mi radost. I proto jsem se v době, kdy byl můj první syn malý, zapojila do provozování mateřského centra Chýně „MACECHY". Tam jsem se prvně setkala s naší současnou paní starostkou, Annou Chvojkovou. Už tehdy mne zaujala svou zručností, velkým množstvím nápadů a energií, kterou u ní nepřestávám obdivovat i na pozici starostky obce.

Poslední 4 roky vykonávám pozici uvolněné místostarostky. Ve funkci mám na starost provoz a rozšíření čistírny odpadních vod, odečty vodoměrů, provoz sportovní haly a dětské skupiny, reklamace ZŠ, vydávám Chýňský zpravodaj, organizuji kulturní akce, pečuji o veřejná prostranství a zeleň. V těchto činnostech by ráda pokračovala, dokončila rozdělané projekty a přispěla tak ke spokojenému životu našich občanů.

Tuto práci bych nemohla vykonávat, kdyby jsem nebyla obklopena skvělým týmem radních a zastupitelů, kterým je naše sdružení ESO.


Zpět na přehled kandidátů